ASL365-24 90-264ACV ► 24V 15A / 5V 2A / ±12V 1A
12.825,50 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
ASL365-24
Fiyat
Ürün Paylaş :
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ASL365-24 90-264ACV ► 24V 15A / 5V 2A / ±12V 1A ASL365-24