HP03S1200WJ AC/DC; 3W; Uin: 85÷305VAC,100÷430VDC; Uout: 12VDC; OUT: 1 (HP03S1200WJ )
736,50 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
17-BE6-HP03S1200WJ
Fiyat
Ürün Paylaş :
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
HP03S1200WJ AC/DC; 3W; Uin: 85÷305VAC,100÷430VDC; Uout: 12VDC; OUT: 1 (HP03S1200WJ ) 17-BE6-HP03S1200WJ