RHV3-1205S/R20 12VDC IN 5VDC OUT 3 WATT Voltage-İsolation 20 kV
2.839,08 TL
Marka
Stok Kodu
17-DD38-A
Fiyat
Ürün Paylaş :
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
RHV3-1205S/R20 12VDC IN 5VDC OUT 3 WATT Voltage-İsolation 20 kV 17-DD38-A